top of page

Biz Kimiz?

Sami İkizoğlu ve Murat Pastutmaz’ın iştirakiyle Kapadokya bölgesinde hizmet vermeye başlayan Kule Hediyelik,ilerleyen zaman dilimi içerisinde ülkemiz  turizmin geliştiği bölgelerde (Akdeniz,Ege ve Karadeniz) hizmet ağını genişleterek hizmet vermeye başlamıştır.Ayrıca  yurtdışı bireysel ve kurumsal müşterilere de  ihracat gerçekleştirilmektedir.Vizyonumuz tamamı ile %100 yerli ürünleri üretip satmak,ülke ekonomisine ve çalışan sayısını artırarak bölge ekonomisini ülke ekonomisine katkı sağlamaktır.

Firmamız 2012 yılında Kapadokya bölgesinde kuruldu.Başlangıç olarak bölge çapında hediyelik ürünleri üreten firmamız daha sonra turizm bölgelerinde de satışa başladı.8 senenin verdiği güvenle kendi markalarımızla bir çok turizm bölgesine ürünlerimizin satışını gerçekleştirdik.Gerçekleştirdiğimiz projelerle birden çok ülkeye ihracat yaparak ürün grubumuzu ve firmamızın gelişimini sağlamayı başardık.

Bugüne kadar 4 markamızla çeşitli ürün grupları üreten firmamız ülke çapında hizmet vermektedir. Firmamız Akdeniz Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği üyesi olarak ihracat faaliyetlerini gerçekleştirmektir.

IMG-20200105-WA0001.jpg
bottom of page